WOPR

FINAŁ GRAND PRIX POLSKI 2013

16 listopada 2013 w strefie H2O w Lublinie odbył się finał Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. Reprezentacja Wrocławskiej Drużyny Ratowniczej po raz pierwszy startowała w nowej - młodszej odsłonie. Zawody te były debiutem dla większości zawodników z Dolnośląskiego WOPR, a mimo to nie zabrakło sukcesów! W klasyfikacji juniorów młodszych na dystansie 50m holowanie manekina, kolejno 2 i 3 miejsce zajęli Adam Dudek i Kamil Karpiuk. Sztafeta damska w składzie: Ola Kaniak, Kasia Kusch, Ola Cekała i Wiktoria Maj wywalczyła srebrny medal na dystansie 4x50m z pasem. W kategorii OPEN dwukrotnie zwyciężała Paulina Zatka. Pechowe - 4 miejsce na dystansie 50m ratownik zajął Karol Sobczak. Do udanych debiutów warto dodać starty Bartka Malinowskiego i Michała Oleasza, którzy w klasyfikacji open zajmowali miejsca w pierwszej dziesiątce.