WOPR

KURS STERNIKA MOTOROWODNEGO

KURS STERNIKA MOTOROWODNEGO - wrzesień 2018
wtorek, 21 sierpień 2018r.

WOPR organizuje we Wrocławiu kurs STERNIKA MOTOROWODNEGO. Zapraszamy na jedno spotkanie organizacyjne (około 15 minut), na którym przedstawimy założenia organizacyjne kursu - do wyboru 3 września o godzinie 18.00 lub 5 września o godzinie 16.30,, na Bazie Dolnośląskiego WOPR we Wrocławiu, przy ul. Na Grobli 40-44

Do szkolenia mogą przystąpić osoby, które ukończyły 14 lat.
Nowe uprawnienia sternika motorowodnego to:
  • - prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych (bez ograniczenia mocy silnika i długości łodzi, w tym skutery wodne)
  • - prowadzenie jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 mil morskich od brzegu w porze dziennej (baz ograniczenia mocy silnika)

Koszty szkolenia: Sternik Motorowodny 550,- zł+ egzamin sternika*,

*/koszt szkolenia na stopień Sternika Motorowodnego nie obejmuje egzaminu końcowego, który wynosi dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125,- zł, dla pozostałych osób 250,- zł.

Szkolenie wyłącznie dla członków WOPR (także bez uprawnień ratowniczych) - koszt członkostwa to łącznie 85,- zł / osoby niepełnoletnie 60,- zł (legitymacja 15,- zł + plastikowy identyfikator 20,- zł i roczna składka członkowska 50,- zł / osoby niepełnoletnie 25,- zł.)

Wrocław, terminy szkolenia na stopień Sternika Motorowodnego: 15-23 września, egzamin 30 września 2018r.
Zajęcia w formie zajęć cyklicznych w ilości 23 godzin + 2 godziny indywidualnego pływania łodzią. Zajęcia całodniowe w weekendy oraz popołudniami/wieczorami w dni powszednie - dni i godziny zajęć do uzgodnienia. Patent sternika ważny jest bezterminowo.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY RATOWNIKÓW, WĘDKARZY i UŻYTKOWNIKÓW JACHTÓW MOTOROWYCH!

PRZYJAZNE WITRYNY

MPWIK

MSW

DUW

UMWD

NFGWIOS
Created by prim